תהליך הייצור

למד כיצד מזון הכלבים המובחר שלנו עשוי מחומרים טבעיים. הסוד טמון במתכון המושלם וב-Thermostufenmix®.

האם תרצה לדעת איך מכינים מזון יבש של Happy Dog?

האם אתה מאכיל את חיית המחמד שלך במזון יבש של Happy Dog מדי יום ומתעניין כיצד מכינים את המזון האיכותי שלנו לכלבים? כאן אנו מסבירים שלב אחר שלב כיצד אנו מכינים את המאכל שלנו: מחומרים טבעיים למזון יבש טעים.

קח בדיוק את מנת הבשר הנכונה כמו גם איברים עשירים בחומרים חיוניים, ושלבו אותו עם חומרים חיוניים יקרי ערך על בסיס צמחי ומקורות פחמימות בריאים, כמו תפוחי אדמה. אנו מסוגלים להגיע להכנה עדינה במיוחד עם ה-Thermostufenmix®. כך מיוצרים מזונות יבשים של Happy Dog באיכות גבוהה וטעימה בוורינגן, בוואריה.

חווה חקלאית

חומרי גלם טבעיים מחקלאים באזור הבית שלנו בבוואריה.

אנו מניחים בביטחון את גידול בעלי החיים וטיפוח חומרי הגלם הצמחיים בידי שותפינו החקלאיים שנבחרו בקפידה. חשוב לנו מאוד שספקי הבשר שלנו יפעלו בחקלאות בעלי חיים בעלי רווחה גבוהה. כמו כן, אנו מייחסים ערך רב להשגת כמה שיותר מחומרי הגלם הצמחיים שלנו, כגון גזר, סלק או עשבי תיבול, מחוות אזוריות.

מסירה

מסלולי משלוח קצרים ליותר טריות

רוב המרכיבים שלנו מגיעים מאזור אוגסבורג. הודות למרחק הקצר, אנו מקבלים תמיד את התוצרת שלנו טרייה, ישירות מהשטח. בדרך זו אנו שומרים על הסביבה ותומכים בחקלאים בארצנו.

מטחנה ומיקסר

טחינה וערבוב

כל חומרי הגלם למזון הפרימיום שלנו לכלבים נבדקים לאיתור גופים זרים על ידי מספר מסננות ומגנטים רוטטים, כך שחיית המחמד שלך מקבלת רק מזון טהור. לאחר מכן המרכיבים נטחנים ומעורבבים בטחנה. תהליך זה אורך כ-4 דקות.

Thermostufenmix®

הכנה עדינה: כך ויטמינים וחומרים מזינים נשמרים

תערובת ההזנה מטופלת תחילה בעדינות מראש ומחוממת באצעות אדים למשך כשעה. בשלב ב' לשים את התערובת בצינורית האקסטרודר בטמפרטורה של לפחות 90 מעלות צלזיוס ולאחר מכן מעצבים ממנה קרוקטים.

ייבוש וגימור

מיובש בזהירות ומעודן עם שמן

הקרוקטים מיובשים במשך 22 דקות ב-125 מעלות צלזיוס. לאחר תהליך זה, יש להם תכולת לחות מקסימלית של 12% בלבד, מה שמבטיח חיי מדף ארוכים יותר. לבסוף, המזון היבש מזוקק עם שמנים ונוגדי חמצון איכותיים ומקורר לטמפרטורת הסביבה.

בדיקה ואריזה

בקרת איכות: כי רק ההזנה הטובה ביותר מגיעה לשק

לאחר מכן, הקרוקטים עוברים שוב דרך גלאי מתכות, מכיוון שאספקת האיכות הגבוהה ביותר היא בראש סדר העדיפויות שלנו. לכן גם הקרוקטים המוגמרים נבדקים בקפידה במעבדה. רק כאשר אנו בטוחים לחלוטין שמזון הפרימיום לכלבים שלנו מיוצר באיכות הטובה ביותר עם מרכיבים טבעיים והמתכון המושלם, החטיפים נארזים בשקיות בגדלים שונים.

גלה את עולם המוצרים שלנו

המזון המתאים לכל צורך. הכירו את מגוון המזון המאוזן שלנו לבעלי חיים. הוא קל לעיכול ועשיר בחלבונים מהחי באיכות גבוהה.

דילוג לתוכן