יוזמת הקיימות

המחויבות והאחריות שלנו מתרחבות הרבה יותר מעבר לקערת המזון.

במשך דורות, חברת אינטרקוול המייצרת מזון לחיות מחמד מייצגת מזון בריא ומגוון לחיות מחמד תוך לקיחת אחריות עצמית על אנשים, בעלי חיים והסביבה.
אנחנו אוהבים בעלי חיים ומכבדים את הטבע. אז אנחנו רוצים שלכל חיית מחמד יהיו חיים ארוכים, בריאים ומאושרים. כל יום אנו פועלים ליצירת מזון לחיות מחמד המותאם למין ובר קיימא. אנו גם שואפים למזער את טביעת הרגל הסביבתית שלנו. במידת האפשר, אנו מוצאים את המרכיבים שלנו על בסיס בעלי חיים מבעלי חיים שגדלו בחוות אזוריות בעלות רווחה גבוהה. אנחנו גם מפתחים מוצרים חדשים עם מקורות חלבון חלופיים, כמו חרקים. אנו תומכים בשימור פעיל של בעלי חיים ומינים, תוך מיקוד מאמצינו בפרויקטים חדשניים הקשורים להגנה על חיות מחמד, חיות משק וחיות בר. אנו מקדמים גם שימוש בכלבי משרד. באתר היצור וורינגן שלנו, יש לנו כבר 21 כלבים שעוזרים ליצור סביבת עבודה נעימה.

מתוך שכנוע...

אנחנו רוצים להיות חברה בת קיימא...

מזון יבש איכותי לחתולים יכיל הרבה רכיבי תזונה מאוזנים, ויטמינים ומינרלים. ההבדל העיקרי בין מזון יבש לרטוב הוא תכולת המים, אשר ממלאת תפקיד חשוב בתזונה של החתול. חתולים מסוגלים לייצר שתן בריכוז גבוה. הטבע סידר זאת כך שהם יכולים לגרום למים בגופם להחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר, בדיוק כמו אבותיהם במדבר. אז זה רעיון טוב לבחור מזון יבש עם תוסף ששומר על ה-pH בשתן בטווח האופטימאלי. זה יעזור למנוע היווצרות אבן מסוכנת בשתן, כגון אבני סטרוביט. גישה מתמדת לצלחת של מים מתוקים טריים תסייע גם במניעת אבנים בשתן. לחילופין אתה יכול לרכך את אכל החתול שלך במים פושרים. זה גם יאפשר לך להבטיח שהחתול שלך צורך מים עם האוכל שהוא אוכל.

המנכ"ל גאורג מולר

כחברה בבעלות משפחתית, כעת בדור השלישי שלה, אנו מקבלים את האחריות שלנו ורוצים לבסס כיוון אסטרטגי בנושא הקיימות ב-Interquell Petfood. יוזמת הקיימות שלנו היא תפיסה משולבת וכוח מניע מרכזי לפיתוח דינמי ומוצלח של החברה שלנו במטרה ליצור עתיד בר קיימא יותר.

אנדריאס מולר, מוביל הפרויקט של יוזמת הקיימות

כאחד מהדור הצעיר בחברה המשפחתית שלנו, פיתוח בר קיימא בהרמוניה עם הפלנטה והחברה שלנו חשוב לי מאוד. יש להתמודד עם האתגר הגדול והבין-דורי הזה צעד אחר צעד. אנו רוצים לעמוד באחריות שלנו כלפי לקוחותינו ועובדינו, כלפי חיות המחמד וכמובן כלפי כל שאר בעלי העניין והדורות הבאים.

מאהבתנו לסביבה...

התחלנו יוזמת קיימות...

עם תמיכה מגרינולוג, מנהיג הפרויקט אנדריאס מולר הקים יוזמת קיימות בשנת 2020. מאז, צוותים מאורגנים עבדו על אמצעים להגנת הסביבה ופרויקטים ברי קיימא עבור כל החטיבות של Interquell ליצור מזון לחיות מחמד; אלה מיושמים כעת בהדרגה.

לחץ כאן כדי לקרוא את דוח הקיימות בפירוט:

חלק מאמצעי הגנת הסביבה ב-Happy Dog

אוויר מיצוי טרי ונקי

מערכת ביולוגית

סינון האוויר המופק מאולמות הייצור

על ידי בניית מערכת ביולוגית אנו מסוגלים כעת לטהר ביולוגית את האוויר היוצא בתהליך הייצור. האוויר החם המופק מאולמות הייצור (שמדיף ריח של מזון לחתולים) מנותב דרך מצע של שבבי עץ. זה מקרר את האוויר באופן טבעי לחלוטין ומסנן אותו כך שרק אוויר טרי ונקי יוצא בקצה השני. כך נמנע ריחות לא נעימים להשתחרר לסביבה שלנו.

אריזה ברת קיימא

100% פסולת נייר ממוחזר

שמירת חומרי אריזה

כל אריזות הקרטון שלנו עשויות מ-100% פסולת נייר לא מולבן וללא ממסים. לכן הוא ניתן למיחזור מלא. אנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה בלבד ומפחיתים ככל האפשר את עובי אריזות המזון שלנו לבעלי חיים. אריזה יציבה

דילוג לתוכן