מחויבות ואחריות

Happy Dog לוקח את האחריות שלה כלפי בני אדם ובעלי חיים ברצינות על ידי השתתפות ביוזמות ופרויקטים רבים

כלבי חיפוש K-9

איתור נעדרים ובעלי חיים

בהנחיית אלכסנדרה גרנוב ורוונה לנאו, מרכז כלבי החיפוש מכשיר כלבים שיכולים לעקוב אחר אנשים לפי הריח שלהם. בנוסף לאימון K-9 TrailTrainers, הם מסייעים למשטרה ולמשרדי חקירות פליליות של המדינה ברחבי גרמניה במשך שנים בהתנדבות בתחומי ההצלה והזיהוי פלילי במשימות אמיתיות למעקב אחר נעדרים או חיות מחמד.

"הכלבים שלנו מאתרים אנשים אבודים לפני שהם יאבדו לנצח" כך מתארת אלכסנדרה גרנוב את עבודתה.

Happy Dog תומך במרכז כלבי החיפוש בתרומות מזון וחומרים, קמפיינים ואירועים משותפים.

Tierärzte ohne

Grenzen e.V. וטרינרים ללא גבולות

עבודתו של Tierärzte ohne Grenzen e.V. [Vets Without Borders] מועיל לבריאות בעלי חיים, לאנשים ולסביבה בשש מדינות הפרויקט שלה במזרח אפריקה. האנשים שם מאופיינים בהיסטוריה עשירה ולעיתים בידע נרחב שעבר בדורות. העמותה רוצה לשמר את המורשת היקרה הזו ולהרחיב אותה באמצעות ידע רפואי וטרינרי ואנושי. הידע, הניסיון ואסטרטגיות החיים של האנשים המעורבים בפרויקטים עומדים בלב העשייה של העמותה – היא תומכת בהם לנהל חיים בריאים ובעלי הגדרה עצמית בהרמוניה עם בעלי החיים שלהם בסביבה בריאה.

Happy Dog תומכת בעבודת העמותה: כל רכישה של אחד מהמוצרים שלנו מקדמת את המטרה של דו קיום בריא של בעלי חיים, אנשים וסביבתם – תרומה המסייעת להשיג פיתוח חיובי ובר קיימא של רווחת בעלי חיים, ביטחון תזונתי ושירותים וטרינרים , בין השאר.

כלבים וחסידות

כלבים ותינוקות

תוכנית בטיחות יילודים ותינוקות

Happy Dog תומכת בתכנית כלבים וחסידות ובתכנית המעקב כלבים ותינוקות במטרה להגביר את הבטיחות של יילודים ותינוקות במשקי בית עם כלבים ולהפחית את מספר הכלבים שנמסרו עקב תוספות למשפחה. הודות לתמיכת Happy Dog, ניתן לארגן שיחות לנשים בהריון עם כלבים ללא תשלום.

מטרות התכנית הן:

מה מייחד את 'כלבים וחסידות' ואת תוכנית ההמשך 'כלבים ותינוקות'?

כל התוכן מבוסס על ניתוח מדעי, מדעי ההתנהגות ואימון בעלי חיים מודרניים, ופועל בהצלחה עם למעלה מ-200 פרזנטורים באמריקה, אוסטרליה, אסיה ואירופה. בגרמניה, אוסטריה ושוויץ, שתי התכניות מתואמות על ידי בינה לונצ'ר, cert. CBST.

מועדון הכלבנות הגרמני

שותף רשמי של VDH

[מועדון הכלבנות הגרמני] (בקיצור: VDH) הוא קבוצת האינטרסים המובילה לכל בעלי הכלבים בגרמניה – הכתובת הראשונה לכל מה שקשור לחיים עם כלבים, ספורט כלבים וגידול כלבים.

ב-Happy Dog אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם VDH ומקדמים באופן קבוע את הקמפיינים והאירועים של העמותה במחויבות שלנו. בכל שנה, בתחילת יוני חל יום הכלב הלאומי.

יום הכלב הלאומי נחגג במאות אירועים המאורגנים על ידי מועדוני כלבים, מוסדות וטרינרים וארגונים רבים אחרים. כשותף רשמי של VDH, Happy Dog תומך במארגנים בקמפיינים שלהם מדי שנה במספר נדיב של דגימות מזון לחלוקה לכל המשתתפים.

SOS Children's Villages e.V.

כבר תרם 1.8 מיליון יורו!

מאז השקת Happy Dog Sensible Africa ו-Mini Africa במאי 2009, Happy Dog תרמה 2% ממחיר הרכישה של כל מארז אפריקה שנמכר (מ-1 ק"ג) לכפרי הילדים של SOS באפריקה. דרך הקמפיין הנהדר הזה, כבר נתרמו 1.8 מיליון יורו (נכון לסוף 2020). תודה ענקית לך כלקוח!

גם אתה יכול לעזור

תמכו ביוזמה על ידי קניית Happy Dog Sensible Africa או Mini Africa! עבור כל חבילת אפריקה שנמכרת (מ-1 ק"ג), Happy Dog תתרום עד 1.30 יורו לכפרי הילדים של SOS.

חינוך לאפריקה

מכיוון שהרחבה של בית הספר היסודי ברוטנה/בורונדי כבר הושלמה בתמיכת Happy Dog, אנו מוכנים כעת ויכולים לתמוך בפרויקט הבא: 'חינוך לעתיד טוב יותר באפריקה'. כתוצאה מעוני ואלימות, כ-124 מיליון ילדים וצעירים באפריקה נמנעים מחינוך בית ספרי.

יחד עם כפרי ילדים SOS, נרצה לנטרל זאת. בשיתוף עם רשויות חינוך, בתי ספר וארגונים קהילתיים, מטרתנו היא לספק לילדים גישה חופשית לחינוך איכותי. כי רק עם השכלה טובה בבית הספר תהיה פתוחה בפניהם הדרך לחיים המקצועיים. כאשר אתה רוכש Happy Dog Sensible Africa או Mini Africa אתה תומך במימון של פריטים רבים:

גן החיות של אוגסבורג

לשמירה אנושית של בעלי חיים

על מנת לשמור על בעלי חיים בגן החיות בצורה הומאנית ככל האפשר, יש צורך במגוון אמצעים: מתחמים בעיצוב אופטימאלי, עיסוק פרטני במין החי הבודד והאכלה מתאימה למין של בעלי החיים הם רק כמה דוגמאות שיש לגני חיות מודרניים. לקחת בחשבון היום.

על מנת להיות מסוגל לממן צעדים כאלה, גן החיות דורש משאבים כספיים מספונסרים כמו Happy Dog. בנוסף, תרומת החסות שלנו מאפשרת לכיתות המשפחתונים ובתי הספר בפרט להכיר את עולם החי, לא רק בתיאוריה, אלא גם בפועל.

דילוג לתוכן